Янукович Виктор

Суд закрив справу проти екс-голови ДУС Ігоря Тарасюка, який сприяв Януковичу в заволодінні Межигір'ям

  Печерський районний суд Києва звільнив від кримінальної відповідальності колишнього голову Державного управління справами Ігоря Тарасюка й зняв арешт із його майна.

Александр Янукович сохранил «семейные» ценности в Украине. Расследование


Депутат Елена Сотник просит ГПУ объяснить использование скандальной «вертолетной площадки» Януковича. Подробности


Пятерка украинских политиков, оскандалившихся из-за любовниц. 4 фото. 18+


Син Януковича мешкатиме у гея Ляшка. Фото. Документи

Після того, як у 2002-му році бучанська влада прийняла рішення про переведення лісів у зелені насадження, Бучу почали заселяти відомі українці.

Нове Межигір’я для Януковича в Криму. 11 фото. Розслідування

На південному узбережжі Криму нині відбувається масштабне будівництва приватного маєтку для Сім’ї. Він розташувався на мисі Айя, недалеко від Севастополя. І це при тому, що на ПБК є цілий перелік маєтків, де може відпочивати Віктор Янукович та його родина. Для його потреб функціонує чотири держдачі – «Мухолатка» № 9, «Зоря» № 1, №3, №6, які [...]

Коломойський us Янукович. Гризня мародерів України

Національна спілка журналістів України звернулася до президента з вимогою звільнити міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Янукович: вибухи в Дніпропетровську розкрито

Президент Віктор Янукович подякував силовикам за розкриття вибухів у Дніпропетровську. Про це він заявив в ході зустрічі з керівниками силових відомств. «Я хотів подякувати всім, хто брав участь у розкритті цього злочину», — сказав президент. Янукович попросив надати громадськості максимально можливу на сьогоднішній день інформацію.

Выйти из тюремной больницы Тимошенко не помог ни разбитый градусник, ни смерть мошенника-свекра

Юлия Тимошенко, которая находится в харьковской железнодорожной больнице, написала заявление с просьбой про кратковременный выезд. Причина — смерть свекра, который занимал должность генерального директора корпорации «Единые энергетические системы Украины», был фигурантом уголовного дела. Об этом журналистам сообщил заместитель начальника областного управления пенитенциарной службы Андрей Лапинский.

Янукович пообещал протез мужчине, которому после взрыва в Днепропетровске ампутировали руку

На стационарном лечении в Днепропетровской облбольнице им. Мечникова и в Областной детской больнице все еще находятся 14 пострадавших во время теракта. Среди них — пять подростков. Об этом газете «Сегодня» сообщила начальник облздравуправления Валентина Гинзбург. «77-летняя женщина до сих пор в тяжелом состоянии, состояние еще троих (в том числе и девочки-подростка) врачи оценивают как среднетяжелое, еще [...]

Close
Підпишіться на 40a.tv у соцмережах:

Twitter

Facebook

Youtube