Новости экономики

O tempora, o mores! Рецидівіст Ляшко претендує на крісло міністра внутрішніх справ

Радикальна партія під час коаліційних переговорів піднімає питання щодо можливості віддати їй керівну посаду в МВС, на митниці та податковій. Про це в ефірі телеканалу «Україна» сказав лідер радикальної партії Олег Ляшко, повідомляє sprotiv.org.

Вкладчики VAB банка 5 месяцев пикетами требуют вернуть им деньги. Фото. Видео

Владельцы депозитов VAB банка уже пятый месяц не могут вернуть деньги, несмотря на то, что сроки вклада уже вышли.

Міліцію пікетували через побиття журналіста Віталія Лазебника

10 травня 2012 року під стінами МВС пройшла акція журналістів на підтримку їхнього колеги фотографа видання «Tochka.net» Віталія Лазебника, якого було побито в парку «Перемога» 5 травня. Журналісти вимагали від міліції порушити кримінальну справу за ст.171 КПК України за фактом побиття Лазебника та за перешкоджання його професійній діяльності.

Администрация Президента Украины поддержала отзыв законопроекта «О внутренней торговле»

Законопроект «О внутренней торговле» решено отозвать из-за невозможности его доработки. Об этом в комментарии журналистам заявил вице-президент по экономическим вопросам Украинского союза промышленников и предпринимателей Максим Кунченко. «На заседании рабочая группа по доработке законопроекта единогласно проголосовала за отзыв законопроекта. Мы внимательно изучили все правки и пришли к выводу, что их слишком много для того, чтоб [...]

Close
Підпишіться на 40a.tv у соцмережах:

Twitter

Facebook

Youtube