Комуніст-любитель «Бентлі» роздавав пенсіонерам паски

У Ленінському районі Луганська на свята роздавали паски від депутата від Компартії Луганської міськради Володимира Медяника.

Відповідне відео виклав блогер Frankensstein.

Подарунковий набір, до складу якого входив один рушник і одна паска, мали право отримати тільки пенсіонери, які проживають в Ленінському районі Луганська.

У цьому районі Медяник збирається балотуватися до Верховної Ради за мажоритаркою.

Незважаючи на дощ, біля магазину утворилася велика черга. Пенсіонери влаштували тисняву.

Раніше скандальний депутат Луганської міськради Роман Ландік викладав у соцмережі «Одноклассники» фотографію, на якій вони з Медяником стоять поряд з розкішними «Бентлі».

Комуніст Медяник (справа) і Роман Ландік поряд зі своїми Бентлі

Як пише «Дуся. Телекритика», під час останнього приїзду до Луганська лідера Компартії Петра Симоненка одна з журналісток поставила йому питання про «Бентлі» Медяника.

За інформацією видання, Симоненко пішов від прямої відповіді, а цей епізод не пішов у випуск новин загальнонаціонального телеканалу, що входить до медіагрупи Віктора Пінчука.

«Подейкують, що після інциденту хтось від Симоненка дзвонив керівництву каналу з претензіями і вимагав не давати цей синхрон в ефір», — йдеться в статті.

За інформацією видання, «масштабну піар-кампанію КПУ в пресі розгорнула дружина Симоненка», а в минулому журналістка Оксана Ващенко.

 


1 732 переглядів

ЦЕ ЦІКАВО
        

Close
Підпишіться на 40a.tv у соцмережах:

Twitter

Facebook

Youtube