Сільський голова Бобриці Король відповідатиме за знищений ліс — Гладчук. 3 фото

На фото Вадим Гладчук

На фото Вадим Гладчук

 

Редактор інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук подав до Києво-Святошинського РВ ГУМВС України в Київській області заяву про кримінальні правопорушення — незаконну порубку лісу, самоправство, до яких причетний сільський голова Бобриці Олександр Король.

“Останніми місяцями при виїзді з села Бобриця в бік села Білогородка громадяни в формі зеленого кольору комунального підприємства “Бобриця” вирубували ліс у межах села та на кілометр за межами села, внаслідок чого з обох боків київської траси аж до білогородського кладовища утворилася просіка. Робочі продавали дрова селянам, казали, що діють на підставі вказівок сільського голови Короля” — розповідає Гладчук.

 

За словами активіста, попри усні посилання на вказівки Короля, ніяких належних документів на вирубку лісу лісоруби не пред'явили.

Гладчук заявив про своє переконання в тому, що ліс є зеленими легенями Києва, і сільські громади сіл Бобриця та Білогородка не дозволять зажраним криміналізованим царькам позбавити український народ права дихати чистим повітрям на своїй рідній землі.

Суд за скаргою Вадима Гладчука 21 травня 2015 року зобов'язав місцеву міліцію, що «кришує» обрутки Короля, внести заяву в Єдиний реєстр досудових розслідувань і почати слідство, повідомляє sprotiv.org.


879 переглядів

ЦЕ ЦІКАВО
        

Close
Підпишіться на 40a.tv у соцмережах:

Twitter

Facebook

Youtube