#Аваков повертає країну в часи Януковича, – нардеп Єгор Соболєв. Відео

 

Затримання учасників акції під будівлею МВС стало першим після Євромайдану, повідомляє sprotiv.org.

Діяльність міністерства внутрішніх справ під керівництвом Арсена Авакова все більше за своїми методами нагадує відношення правоохоронців до пересічного українця у часи президента-втікача Віктора Януковича.

Таку думку висловив народний депутат Єгор Соболєв на Facebook.

«Але проблема непропорційного застосування сили „аваківцями“ більшає з кожним днем. Користуючись страхом більшості громадян перед внутрішніми протестами під час Війни, Аваков все частіше повертає нас в часи Януковича (ред.)», – заявив Соболєв.

Для аргументації своєї думки, нардеп навів нещодавню мирну акцію з вимогою відставки полковника Національної поліції Юрія Голубана під будівлею МВС, яку було розігнано спецназом у силовий спосіб. Крім того, було затримано 5 учасників, у тому числі добровольця.

Соболєв нагадав про безпричинне затримання спостерігачів на редуті «Богдан» у Луганській області. За його словами, блокадники лише здійснювали громадський контроль за виконанням ухвали РНБО про припинення торгівлі з окупованими територіями.

«Він стає для президента Петра Порошенка тим, ким для Януковича був екс-глава адміністрації президента Андрій Клюєв (ред.)», – додав Соболєв.

Нагадаємо, у Києві під час проведення акції з вимогою звільнення Голубана під будівлею МВС спецназ затримав 5 осіб, серед яких були учасники АТО.

 


314 переглядів

ЦЕ ЦІКАВО
        

Close
Підпишіться на 40a.tv у соцмережах:

Twitter

Facebook

Youtube