У #МВС Авакова анонсували нові справи щодо «брехливих ЗМІ»

 

Гужва «заливав у вуха українців огидну путінську єрєсь», — написав Шкіряк, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Затримання головного редактора «Страна.ua» Ігоря Гужви — це не боротьба зі свободою слова, а боротьба зі свободою безкарно брехати.

Про це написав у Facebook нардеп, радник глави МВС Антон Геращенко.

«Перший пішов! За ним підуть і інші торговці наклепами і неправдою», — написав Геращенко про затримання Гужви.

Водночас, радник глави МВС Зорян Шкіряк теж підтримав затримання головреда «Страна.ua» та уточнив, що Гужва «заливав у вуха українців огидну путінську єрєсь».

Раніше, співробітники Нацполіції прийшли з обшуками до редакції інтернет-видання «Страна.ua».

Після цього генпрокурор Юрій Луценко заявив, що поліція затримала головного редактора «Страна.ua» Ігоря Гужву за хабарництво.

За інформацією генпрокурора, головний редактор вимагав $10 тис. дол. за нерозміщення на сайті компромату на чинного політика.

Головний редактор видання «Страна.ua» Ігор Гужва визнав, що йому пропонували $20 тисяч.

Він заявив, що кримінальну справу проти видання сфальсифіковано. За його словами, це сталося після критичної публікації про нардепа з фракції «Радикальної партії» Дмитра Лінька.

Народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько стверджує, що редакція видання «Страна.ua» вимагала від нього грошей за нерозміщення компрометуючих матеріалів.


338 переглядів

ЦЕ ЦІКАВО
        

Close
Підпишіться на 40a.tv у соцмережах:

Twitter

Facebook

Youtube