Кум Луценко заявив про ще одну кримінальну справу щодо редактора Гужви

 

Глава ГПУ та кум президента Юрій Луценко розповів, що головний редактор фігурує у провадженні ДФС, де його звинувачують в ухиленні від сплати податків у розмірі 94 мільйона гривень. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«За версією слідства, пан Гужва у 2013 році як службова особа ТОВ „Вести-Масмедиа“ отримав поворотну фінансову допомогу в розмірі 94 мільйони гривень від фіктивного підприємства „МПП Ледис“. Джерелом походження вказаних грошових коштів виступала група компаній підконтрольних добре відомому Курченку», – говорив Луценко.

Генеральний прокурор наголосив, що ці кошти використовувалися для фінансування холдингу «Медіа». Незадовго до цього, редакція «Страны» заявила, що затримання головного редактора – це ще не кінець їхніх проблем.

З посиланням на свої джерела у правоохоронних органах, видання написало, що «податкову» справу Гужви спробують використати для захоплення домена «Страны».

«Домен будуть „віджимати“ через арешт компаній, пов'язаних зі „Страной“ у справі щодо ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі.

Головна мета всієї вистави саме отримання контролю над торговою маркою і доменом», – йдеться у новині на сайті видання.

Виглядає, що проблеми «Страны» тільки починаються.


388 переглядів

ЦЕ ЦІКАВО
        

Close
Підпишіться на 40a.tv у соцмережах:

Twitter

Facebook

Youtube