Як Антон Яценко «випрошував» у Кожем`якіна відкликати його голос за диктаторські закони 16 січня. Фото

Каналізаційні люки, гуртожитки, собачі бої, психотропні речовини, лікарняні каси, Рош Ха-Шана, україномовна друкована продукція...

Як ви думаєте, що об`єднює усі ці явища і сфери? А от і не вгадали. Про усе це сьогодні зареєстрував законопроекти екс-регіонал Антон Яценко (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc555 — останні два десятка). Раніше все якосьпо тендерам, а тепер у ‪#‎рада8‬ діапазон законотворчих зацікавлень, бачте, як розгорнувся.

Сьогодні він усівся в перший ряд перед силовиками, які звітували у комітеті про розслідування злочинів проти Майдану. І разом ще з одним голосувальником за диктаторські закони 16 січня Юрієм Мірошніченком давав цінні поради Авакову і Яремі. ПРедставника Януковича у попередній Раді з його порадами страшенно хотілося відправити до патрона в Ростов. Але Мірошніченко спритний — своє «за» диктатурі почав відкликати з осені, а от Яценко залишився на комітет наступний, і вже без телекамер, переконував Кожем`якіна — відкликати його голос за закони 16 січня. А голос все ну ніяк.

 

Olha Snitsarchuk


2 018 переглядів2018

ЦЕ ЦІКАВО