Депутат-ляшковець Сергій Рибалка не задекларував квартиру за 1,4 мільйона євро у центрі Парижа. 4 фото. Відео

Депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка не вказав у своїй декларації квартиру в центрі Парижа за майже 1,4 мільйона євро з видом на Ейфелеву вежу, якою він володіє з 2014 року.

Про це йдеться у розслідуванні проекту «Радіо Свобода» "Схеми".

Тут знаходиться квартира Рибалки

Тут знаходиться квартира Рибалки

 

Згідно з документами, які є в розпорядженні редакції, у 2014 році Сергій Рибалка та його батько Віктор засновали у Франції фірму Vesta Estate, через яку були куплені апартаменти в центрі Парижа  за 1,363 мільйона євро. За сьогоднішнім курсом це близько 34 мільйона гривень, зазначають журналісти.

Інформація про те, що Рибалки є засновниками цієї фірми, прямо вказана у виписці з офіційного реєстру комерційних компаній Франції.

Згідно з документом, батько і син були власниками компанії Vesta Estate до середини червня 2015 року, після чого їх замінили дві офшорні фірми – Adosida Incorporation Limited та Isaola Incorporation Limited.

Директором Vesta Estate після цього стала рідна сестра матері Сергія Рибалки – Ольга Кривохатько.

Сам Рибалка у коментарі журналістам заявив, що не пам'ятає вже, що купував минулого року.

Як відомо, закон «Про засади запобігання і протидії корупції» зобов'язує чиновників декларувати розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства, організації. Також у цьому році набрали чинності зміни до антикорупційного законодавства, зокрема – до Кримінального кодексу, які можуть призвести у таких випадках до кримінальної відповідальності.

Рибалка вважається одним із спонсорів партії Ляшка, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

 


927 переглядів927

ЦЕ ЦІКАВО