Прокуратура порушила справу проти Антона Геращенка за держзраду. Документ

На фото Геращенко з беркутівцями, яких він вимагав нагородити. Ці кати вбивали на Майдані, а потім втікли у Росію.

 

Прокуратура Автономної республіки Крим почала кримінальне провадження проти народного депутата України Антона Геращенко.

Про це написав журналіст Володимир Бойко в Facebook, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За його словами, Геращенко підозрюють в державній зраді.

«За результатами розгляду мого звернення прокуратурою Автономної Республіки розпочато кримінальне провадження ч.1 ст.111 КК України за фактом вчинення народним депутатом України Антоном Геращенком державної зради», — написав Бойко.

Журналіст зазначив, що прокурор, отримавши заяву на Геращенка, не пішов « згубними манівцями заступника генпрокурора Столярчука», а зареєстрував кримінальне провадження і почав досудове розслідування.

 

Володимир Бойко звернувся до прокуратури Автономної Республіки Крим з проханням внести відомості щодо вчинення народним депутатом Антоном Геращенком державної зради у формі надання іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

Доказом цього Бойко навів пост Геращенка в Facebook за 2015 рік, в якому нардеп запропонував передати у довгострокову оренду Росії територію міста Севастополь.

У лютому 2017 року народний депутат Андрій Артеменко запропонував референдум за оренду Криму РФ на 100 років, заявивши, що в Кремлі цей план схвалили.


502 переглядів502

ЦЕ ЦІКАВО