Сценарій «Слуги народу-3» для Зеленського писали у Кремлі, — колишній член Нацради Тетяна Мокріді. Відео

У одній з останніх серій «Слуги народу-3» знайшли своє відображення кремлівські заклики до змін територіальної цілісності України, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення має скликати надзвичайне засідання з приводу трансляції останньої серії «Слуги народу-3», де були присутні жарти над територіальною цілісністю України. Про це написала колишній член Нацради Тетяна Мокріді у Facebook.

«Перебуваю у шоці після перегляду третьої серії «Слуги народу-3». Автори фільму дозволили собі жартувати над територіальною цілісністю України. Над цим не жартують ані у мирний час, ані, тим паче, під час війни. Якщо під час Помаранчевої революції Україну ділили на три сорти, то Квартал 95 розділив на «28 новоутворених держав». Якщо чесно, я не розумію, чому політики мовчать і не реагують на цю зухвалу витівку», – написала Мокріді.

На її думку, на таку витівку також обов’язково мають звернути увагу відповідні органи.

«Над територіальною цілісністю України не жартують», — резюмувала Мокріді.

Нагадаємо, у серіалі «Слуга народу», в якому кандидат у президенти Володимир Зеленський виконує головну роль президента України Василя Голобородька, показали мапу країни, розділеної на «28 великих могутніх незалежних держав».


216 переглядів216

ЦЕ ЦІКАВО